Kategorijas
Veselība

Owl Vision Pro – nakts redzamības ierīce

Owl Vision Pro
Skatiet Skaidri 100% tumsā


👍 Dienas un nakts lietošanai
👍 Regulējams 7 līmeņi infrasarkanais
👍 4x optiskā un 5x digitālā tālummaiņa
👍 Full HD fotoattēlu un video ierakstīšana
👍 Ūdensizturīgs un putekļu necaurlaidīgs
👍 Lieliski piemērots savvaļas dzīvnieku novērošanai mājās

Nakts redzamības ierīces izvēle āra aktivitāšu, medību vai makšķerēšanas cienītājiem vienmēr ir diezgan sarežģīta. Tā kā šo ierīču modeļi, modifikācijas un klasifikācijas ir ļoti dažādas, nepieredzējušam lietotājam var rasties dažādi jautājumi. Turklāt ražotāja deklarētie ierīces tehniskie parametri un iespējas ne vienmēr atbilst reālajiem tās pielietošanas rezultātiem. Šodien mēs runāsim par populārākajiem modeļu veidiem, kas ļaus jums izdarīt pareizo izvēli. Papildus veiksim īsu apskatu par modeli OwlVision Pro, kas ir iekļauts šī gada bestsellerā.

Ir vairāki nakts redzamības ierīču veidi: monokļi, aizsargbrilles un binokļi.

Kas ir monokulārs? Šī ierīce, kas ir viena acs vienība un paredzēta orientācijai tumsā. Augstas kvalitātes monokulis ļauj redzēt objektus un objektus, kas atrodas dažādos attālumos no jūsu pašreizējās atrašanās vietas. Profesionālāki modeļi ir aprīkoti arī ar infrasarkano staru sistēmu, optisko tālummaiņu un citām papildu funkcijām. Monoklis piesaista uzmanību, pateicoties tā kompaktajam izmēram, ērtai lietošanai. No otras puses, atšķirībā no nakts redzamības brillēm, monoklis nav īpaši ērti valkājams, jo viena roka būs pastāvīgi aizņemta, lai turētu šo ierīci.

Nakts redzamības brilles ļauj jums redzēt tumsā, taču nav nepieciešami papildu stiprinājumi. Parasti tie ir uzstādīti uz galvas un ļauj viegli pārvietoties telpā, atbrīvojot rokas. Protams, tas ir unikālāks risinājums, taču, kā likums, brilles nedod normālu attēla tuvinājumu un to funkcionalitāte ir ievērojami samazināta.

Nakts redzamības binokļi ir viens no labākajiem un daudzpusīgākajiem risinājumiem. No tehniskā viedokļa šāda veida ierīcēm ir visplašākās un unikālākās īpašības, kas nodrošina augstu efektivitāti dažādos apstākļos. Šobrīd tiek uzskatīts par vienu no labākajiem šīs klases modeļiem Owl Vision Pro nakts redzamības ierīce. Šis ir inovatīvs modelis, kam ir profesionāla līmeņa tehniskās īpašības, bet tajā pašā laikā tas ir pieejams tirgū par izdevīgu cenu.

Owl Vision Pro – apraksts, cena, pirkt, pasūtīt, piegāde

Owl Vision Pro ir lieljaudas binoklis, kas ļauj orientēties krēslas stundās un 100% tumsā. Sistēma ir aprīkota ar vairākām sistēmām un funkcijām, kuru konkurentiem nav. Korpuss ir izgatavots no augstas kvalitātes un triecienizturīgiem materiāliem. Ierīcei ir kompakti izmēri un viegls svars, tāpēc tā ir ideāli piemērota kempingiem, medībām, makšķerēšanai, savvaļas dzīvnieku vērošanai vai kā mājas drošības sistēma. Un pats galvenais, ka Owl Vision Pro cena ir lētāks nekā citi analogi.

Owl Vision Pro aprakstu:

1. Nakts un dienas redzamība.

Mūsdienu tehnoloģiju izmantošanas dēļ Owl Vision Pro Latvija nodrošina statisku un kustīgu objektu redzamību gandrīz absolūtā tumsā. Tādējādi ir viegli pārvietoties pa reljefu pat naktī. Pārslēdzoties uz “Dienas” režīmu, nakts redzamības funkcija tiks automātiski atslēgta un ierīci varēsiet izmantot kā parasto binokli.

2. Infrasarkanais.

Sistēmai ir 7 režīmi infrasarkanā starojuma intensitātes regulēšanai. Tas dod iespēju ar maksimālu precizitāti atšķirt dzīvos objektus (cilvēkus, dzīvniekus) no objektiem. Iebūvētais sensors reaģē uz kustību un var sākt video ierakstīšanu brīdī, kad kadrā iekļūst dzīvnieki vai cilvēki.

3. Statīvs.

Cits iemesls tam Owl Vision Pro pasūtīt ir īpašs salokāms statīvs, uz kura varat viegli uzstādīt šo ierīci un nodrošināt savvaļas dzīvnieku fotografēšanu visu diennakti. Salocītā stāvoklī statīvs neaizņem daudz vietas, un, pateicoties īpašiem stiprinājumiem, tas droši notur nakts redzamības ierīci jebkuros apstākļos.

4. Fotoattēls un video.

Sistēma ir aprīkota ar Full HD video ierakstīšanas funkciju, kas ļauj ierakstīt video vai fotografēt manuālajā vai automātiskajā režīmā. Šī ir ļoti ērta funkcija, pateicoties kurai jūs noteikti nepalaidīsit garām svarīgākos mirkļus.

5. Optiskā/digitālā tālummaiņa

Ja izlemjat Owl Vision Pro pirkt Latvijā, ievērojiet vēl vienu noderīgu funkciju. Ierīcei ir 4x optiskā tālummaiņa, kā arī 5x digitālā tālummaiņa. Tas ļauj tuvināt, redzēt objektus, kas atrodas tālu no uzņemšanas vietas, vienlaikus saglabājot skaidru attēlu.

6. Ūdensizturīgs korpuss.

Ierīces korpusam ir augsta aizsardzības pakāpe pret mitrumu un putekļiem, kā arī pret mehāniskiem bojājumiem. Šis ir ideāls risinājums āra entuziastiem, kuri novērtē augstu kvalitāti un uzticamību.

Nevarēja atrast Owl Vision Pro veikals? Šajā gadījumā ir viens vienkāršs ieteikums: pasūtiet oriģinālo modeli tiešsaistē. Lai to izdarītu, izpildiet tālāk norādīto saiti. Sazinieties ar ražotāju un pasūtiet vietnē tūlīt. Owl Vision Pro piegāde tika veikta dažu dienu laikā.