Kategorijas
Veselība

Kā zaudēt svaru vasarai?

Kādi būtu jūsu pirmie soļi pareizai svara zaudēšanai? Šodien mēs runāsim par sabalansēta uztura pamatiem, kā arī par efektīvākajām diētām ātrai svara zaudēšanai.

Cilvēkiem, kuri vēlas zaudēt svaru, ir dažādi mērķi. Kādam tas ir vajadzīgs, lai palielinātu savu pievilcību, kāds sapņo beidzot iejusties jaunos džinsos vai kleitā. Taču lielākā vilšanās sagaida cilvēkus, kuri gatavojas notievēt vasarai vai atvaļinājumam. Patiesībā nav veselīgu un drošu veidu, kā ātri zaudēt svaru. Jebkurš ārkārtējs bads, vairāku produktu atteikums var izraisīt nopietnas veselības problēmas. Tāpēc, pirms domājat par svara zaudēšanu, vislabāk ir konsultēties ar ārstu un nokārtot nepieciešamās pārbaudes.

Kur sākt?

Lai svara zudums sniegtu labumu veselībai, jums jāsamazina ķermeņa tauku, nevis muskuļu masa. Tas ir grūti, jo organisms cenšas darīt visu iespējamo, lai neatdotu savas stratēģiskās enerģijas rezerves tauku veidā. Ir daži pamatnoteikumi, kas jāpatur prātā:

  • Nemirstiet badā. Nekādā gadījumā neatsakieties no brokastīm, pusdienām vai vakariņām.
  • Ēdiet dažādus ēdienus. Jūsu ķermenim ir nepieciešami vitamīni un minerālvielas, tāpēc mēģiniet padarīt savu uzturu daudzveidīgu.
  • Pieturieties pie sabalansēta uztura. Centieties saglabāt olbaltumvielu, tauku un ogļhidrātu normu.
  • Palieliniet aktivitāti. Sāc vismaz ar iešanu un pamazām palielina slodzi, veicot dažādus sporta vingrinājumus.

Kuru diētu labāk izvēlēties ātrai svara zaudēšanai?

Internetā var atrast bezgalīgi daudz dažādu diētu un uztura programmu, kurām vajadzētu palīdzēt atrisināt aptaukošanās problēmu. Tavs uzdevums ir izvēlēties iespēju, kas būs pēc iespējas ērtāka un neradīs kairinājumu jau no pirmajām dienām. Mūsdienās populārākie ir ketogēnā diēta un volumetrika (volumetriskā diēta).

Ketogēna diēta:

Atšķirībā no citām iespējām, ketogēno ēdienreižu plāns pieļauj lielu tauku uzņemšanu, taču stingri ierobežo ogļhidrātu uzņemšanu līdz vismaz 50 gramiem dienā. Šīs programmas mērķis ir uzsākt ketozi organismā, kurā jūsu pašu tauki kļūst par alternatīvu ogļhidrātiem un tiek sadedzināti, lai kompensētu enerģijas zudumus. Šī opcija patiešām ir diezgan interesanta un efektīva, jo tā lieliski darbojas lielākajai daļai cilvēku. Turklāt šeit jūs varat atrast plašu produktu klāstu, no kuriem jūs varat izveidot diezgan daudzveidīgu un garšīgu ēdienkarti. Internetā ir daudz recepšu, tāpēc jums nebūs nekādu problēmu. Turklāt ir liels saraksts ar īpašām diētas tabletēm, piemēram, Let’s KETO Capsules.

Profi: sadedzina taukus, regulē cukura līmeni asinīs, viegli lietojams, nav blakusparādību.

Mīnusi: bieži vien kopā ar vājumu un apātijas stāvokli, var izraisīt keto gripu, izelpā parādās acetona smarža.

Volumetrix diēta:

Šī ir vēl viena populāra diēta, kurā pārtikas produkti ar augstu šķiedrvielu saturu kļūst par uztura pamatu. Pateicoties šādam uzturam, iespējams palielināt sāta sajūtu, samazināt uzkodu skaitu un radīt nepieciešamo kaloriju deficītu visas dienas garumā. Volumetrijas diēta pieļauj gandrīz visus produktus, bet tikai stingrās devās. Piemēram, jūs varat patērēt gandrīz neierobežotu daudzumu zaļo dārzeņu un šķiedrvielām bagātu pārtiku. Bet, no otras puses, ieteicams samazināt tādu pārtikas produktu patēriņu, kuros ir daudz ātro ogļhidrātu un tauku. Tādējādi jūs veidojat kaloriju deficītu, bet tajā pašā laikā neatsakāties no garšīgiem ēdieniem. Tas ļauj izvairīties no stresa un sabrukuma.

Profi: tiek uzskatīta par vienu no drošākajām un izdevīgākajām diētām, piemērota ilgstošai lietošanai, palīdz sadedzināt taukus problemātiskajās vietās.

Mīnusi: ir grūti kontrolēt un sadalīt produktus nosacīti noderīgos un kaitīgos.

Vai uztura bagātinātājiem un tauku dedzinātājiem var uzticēties?

Diētas tablešu un kapsulu uzdevums ir dot papildu impulsu jūsu centieniem. Tāpēc tās jālieto tikai tad, ja jau ievērojat kādu no izvēlētajām diētām, saglabājat augstu fiziskās aktivitātes līmeni un strādājat ar sevi. Visās citās situācijās jūs gaida vilšanās, jo nav nevienas burvju tabletes, kas bez pienācīgas piepūles varētu padarīt cilvēku slaidu un skaistu.

Ja meklējat patiešām labu uztura bagātinātāju ketogēnai diētai, skatiet Let’s KETO Capsules. Šī ir augstas kvalitātes formula, kas ir bijusi tirgū tikai dažus mēnešus. Tabletes labi palīdz atjaunot veselību, samazināt vajadzību pēc diētām un palielināt svara zaudēšanas efektivitāti. Un pats galvenais, tie satur tikai 100% dabiskos BHB-ketonus, kas var aktīvi sadedzināt taukus un palīdzēt zaudēt svaru.

Rezumējot, ja jūs mēģināt zaudēt svaru līdz vasarai vai kādam svarīgam datumam, jūs pieļaujat kļūdu. Laba fiziskā forma ir dzīvesveids, nevis viens periods. Nav svarīgi, kādu diētu izvēlaties un kādu treniņu programmu izvēlaties. Ir svarīgi pieturēties pie plāna un neiet pusceļā.

Lasiet vairāk par Let’s KETO Capsules šeit – https://ie.letsketo-capsules.com/.