Kategorijas
Veselība

Alkotox – dabisks līdzeklis pret alkoholismu

Alkotox
SAKI «NĒ» ALKOHOLA ATKARĪBAI!


👍 Novērš tieksmi pēc alkohola
👍 Atjauno bojātās aknu šūnas
👍 Izved toksīnus no organisma
👍 Nomierina nervu sistēmu
👍 Bez garšas un smaržas

Alkotox pilieni ir šķidra konsistence, caurspīdīga struktūra bez garšas un smaržas. Šī ir universāla formula cilvēkiem, kuri cieš no alkoholisma, neatkarīgi no stadijas. Formulas aktīvās sastāvdaļas, ja tās tiek uzņemtas, izraisa fizisku nepatiku pret alkoholu, palīdz tikt galā ar abstinences simptomiem un dažu nedēļu laikā atbrīvoties no alkohola atkarības. Produkts satur tikai 100% augu izcelsmes sastāvdaļas, tāpēc tas ir drošs jebkura vecuma un veselības stāvokļa cilvēkiem. Ražotājs ziņo, ka alkoholisma ārstēšana ar šo dabisko līdzekli ir iespējama daudzos veidos: pilienu ievadīšana pašam vai neuzkrītoša pievienošana ēdienam vai dzērieniem bez pacienta ziņas. Tādējādi, pat ja cilvēks atsakās no ārstēšanas, jūs varat viņam mierīgi palīdzēt, pievienojot uztura bagātinātāju.

Alkotox – apraksts, cena, pirkt, pasūtīt, piegāde

Kad mēs plānojām Alkotox apskats, mēs bijām diezgan skeptiski par šī produkta iespējamajām priekšrocībām. Bet pēc rūpīgas klientu un ekspertu atsauksmju analīzes, kā arī pilienos iekļauto sastāvdaļu izpētes mūsu viedoklis par šo produktu ir krasi mainījies. Acīmredzot mums ir darīšana ar ļoti efektīvu vitamīnu kompleksu, kas īpaši radīts, lai novērstu alkoholisma cēloņus, nevis tikai acīmredzamos simptomus. Pilieni dabiskās struktūras dēļ neizraisa nekādas blakusparādības vai atkarību. Jau no pirmajām dienām var just uzlabojumus, kā arī nostiprināt sasniegtos rezultātus ar citu alkoholisma ārstēšanas metožu palīdzību. Formula ne tikai bloķē vēlmi lietot alkoholu, bet arī uzsāk aknu šūnu un iekšējo orgānu detoksikācijas procesu no alkoholu saturošu dzērienu sabrukšanas produktiem.

Alkotox Personīgā pieredze parāda, ka jau dažas dienas pēc produkta lietošanas sākuma no alkohola atkarīga cilvēka uzvedībā notiek reālas izmaiņas, neskatoties uz laika ilgumu un problēmas nopietnību. Aktīvās sastāvdaļas pilnībā attīra organismu no toksīniem, normalizē asinsspiedienu, mazina abstinences simptomus un nervu trīci. Vitamīnu komplekss uzlabo smadzeņu šūnu asinsriti, iedarbojas nomierinoši un izved cilvēku no iedzeršanas. Īpašas vielas, kuru pamatā ir augu ekstrakti, veido nepanesību pret alkoholu. Tagad, tiklīdz cilvēks gribēs dzert, tikai redzot vai smaržojot alkoholu, viņam būs slikta dūša un riebums. Pakāpeniska atteikšanās no alkohola lietošanas palīdzēs atjaunot zaudētos nervu savienojumus smadzenēs, uzlabot apziņu un atgriezties normālā dzīvē. Produkts palīdz atjaunot iznīcinātās asinsrites sistēmas šūnas, uzlabot kapilāru un asinsvadu stāvokli, stiprināt imūnsistēmu. Jums noteikti vajadzētu izmēģināt šo dabisko līdzekli, ja:

  • Jūs vai jūsu radinieki ciešat no alkoholisma.
  • Radās vēlme uz visiem laikiem atbrīvoties no kaitīga ieraduma.
  • Vēlaties sākt jaunu dzīvi un baudīt to.
  • Bijām vīlušies citās alkoholisma ārstēšanas metodēs un nolēma beidzot atbrīvoties no šīs problēmas.

Alkotox alkohola izņemšanas piesaista uzmanību ar 100% dabīgu saturu. Aktīvais komplekss satur tikai organiskos ekstraktus, vitamīnus un antioksidantus, tāpēc to var izmantot ne tikai alkoholisma ārstēšanai, bet arī kā profilaktisku līdzekli aknu un nieru detoksikācijai.

Alkotox sastāvdaļas:

Timiāna ekstrakts tiek uzskatīts par vienu no labākajiem produktiem. Palīdz attīrīt organismu no toksīniem, uzlabo gremošanas sistēmas darbību un atjauno veselīgu hormonālo līmeni.

Piena dadžu sakne tiek uzskatīta par tikpat efektīvu ārstniecības augu, kas labvēlīgi ietekmē nervu sistēmu, tāpēc Alkotox dabisks līdzeklis pret alkoholismu labi mazina aizkaitināmību un iedarbojas nomierinoši.

Pateicoties lakricas saknei, uzlabojas asinsrite, no organisma tiek izvadīts liekais šķidrums, uzlabojas ūdens un sāls līdzsvars. Tas ir lielisks veids, kā stiprināt imūnsistēmu un paātrināt aknu šūnu atjaunošanos.

Piparmētras ekstraktam ir mierinoša iedarbība, tas novērš paģiru un abstinences simptomus. Lielisks veids, kā pasargāt organismu no alkohola ietekmes un novērst psiholoģisko tieksmi pēc tā lietošanas. Visi eksperti iesaka šo produktu.

Tagad atliek noteikt, kur varat Alkotox pirkt Latvijā?

Cik ilgi man jālieto šie pilieni, lai iegūtu rezultātus? Kursa ilgums ir 30 dienas, taču to var pielāgot, konsultējoties ar ārstu.

Vai es varu nopirkt Alkotox aptieka? Nē, šis uztura bagātinātājs aptiekās netiek pārdots. Jūs varat Alkotox pasūtīt tiešsaistē un saņemt piegādi mājās dažu dienu laikā.

Vai tas ir drošs manam ķermenim? Ražotājs garantē, ka uztura bagātinātāja lietošana saskaņā ar ieteicamajām devām ir absolūti droša veselībai.

Cik tas maksā? Alkotox cena ir norādīts pārdevēja tīmekļa vietnē. Pārbaudiet šo informāciju šeit: